Snel en makkelijk. Voor deze schotel gebruik ik twee soorten rundvlees, namelijk rosbief en kalfsvlees, en twee soorten varkensvlees namelijk Mangalica (een Hongaars varken) en coppa. Je kan de Mangalica eventueel vervangen door Prosciutto di Parma of een Iberico ham.
Hoeveel vet
In dit recept heb ik ervoor gekozen om minder dan 70% van de calorieën uit vet te laten komen. Dit recept is daarom vooral heel geschikt als je het keto dieet al langere tijd volgt, continu in ketose blijft (dus goed fat-adapted bent) en toch nog wat wilt afvallen.
Nog niet fat-adapted?
Als je nog niet zolang met het keto dieet bezig bent of als je nog niet de hele tijd in ketose blijft, dan kan je dit recept ook prima gebruiken met een kleine aanpassing: verdubbel de hoeveelheid extra vierge olijfolie en verdubbel de hoeveelheid citroensap. Met deze aanpassing breng je de hoeveelheid calorieën uit vetten van 64% naar 71%.

Vleesschotel met coppa
Print PinKlik op het aantal personen om de hoeveelheden aan te passen.
Ingrediënten
Vlees
- 50 gram Mangalica (of Prosciutto di Parma)
- 50 gram rosbief
- 50 gram kalfsvlees
- 50 gram coppa
Vinaigrette
- 1 eetlepel extra vierge olijfolie
- ⅛ theelepel citroensap
- snufje zout
Sla
- 30 gram rucola
Instructies
- Was de rucola en dep droog.

- Leg de rucola op een bordje.

- Rol de plakjes vleeswaren op en rangschik op het bordje op de rucola. Maak een vinaigrette van olijfolie en citroensap met een snufje zout en schenk over de vleeswaren en rucola of zet in een kommetje op het midden van het bord.









